Długa rozprawa – możemy prosić o odszkodowanie.

Postępowanie sądowe, bez względu na to czego dotyczy, powinna trwać. Z danymi a także podobnymi opiniami możemy spotkać się w wielu miejscach. Na pewno w sądach, w opiniach prawników i nie tylko. Przeważnie jest możliwość się z tym zgodzić. Znanym jest bowiem, że rozprawa w sądzie nie skończy się po miesiącu. Niestety, przeważnie bywa ono zbyt przewlekłe. Co sprawić w takiej sytuacji?

Nie właściwie każdy wie, że w takiej sytuacji jest możliwość domagać się o odszkodowanie. Długośc rozprawy sądowej, ze 100% pewnością nie uprawia do wyjątkowo dużego odszkodowania, niemniej jednak zauważalnego, jeśli więc moje rozprawa sądowa trwa za długo, należy domagać się o te pieniądze. Ze 100% pewnością przy tym zyskamy coś jeszcze – dzięki stwierdzeniu czasochłonnośći postępowania w sądzie, mamy możliwość mieć zapewnienie, że przyspieszy i – prawdopodobnie – skończy się szybciej.

Nie ma co godzić się na przewlekanie postępowania sądowego. O ile jest już taka, odszkodowanie z powodu długiego postępowania sądowego jest najlepszym pomysłem.